
влевовправо
Стьобане покривало на ліжко зі штучного хутра, ніжне покривало на диван-ліжко
- В наявності
990 ₴/комплект
+380 (67) 419-37-57
ViberМенеджер
- +380 (50) 921-70-72Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжне стьобане покривало ідеально підійде на ліжко або на диван.
Характеристики:
- Розмір покривала: 220x240 cm (+/-3 см) + наволочки 50x70 cm (2 шт.);
- Матеріал: штучне хутро;
- Склад: поліестер.
Переваги:
✔️стійке до зношування;
✔️чудово зберігає форму, не мнеться;
✔️дуже легко переться;
✔️не блякне на сонці;
✔️антистатичний захист (не накопичується пил на поверхні тканини);
✔️доповнить будь-який інтер'єр.
Рекомендації щодо догляду:
- після фабричного виробництва можуть обсипатися ворсинки, по-цему перед використанням рекомендується випрати покривало;
- машинна/ручна прання при температурі не більше 40°C;
- для прання бажано використовувати рідкий мийний засіб;
- під час полоскання можна додати кондиціонер, він надасть приємний аромат покривалу, а також позбавить електризації матеріалу;
- не отбеливать;
- віджимати на низьких обертах машинки;
- не сушити в сушильній машині;
- прасувати не потрібно.
*** Реальний колір виробу може незначно відрізнятися від фото (з-за недосконалості передавання кольору моніторів
| Основні | |
|---|---|
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Подарункова упаковка | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Довжина покривала | 220 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Ширина покривала | 240 см |
| Тип | Покривало з наволочками |
| Тип тканини | Штучне хутро |
| Кількість наволочок | 2 |
| Наповнювач | Синтепон |
- Ціна: 990 ₴/комплект

