
влевовправо
Теплий двосторонній плед овчина бордового кольору євро розмір
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Різні
865 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 419-37-57
ViberМенеджер
- +380 (50) 921-70-72Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики пледа євро Vie Nouvelle
Покривало плед овчина
* Розмір: 210х230
* Тканина: Фланель — штучне хутро овчина.
* Паковання: Сумка з ручками.
Верхня сторона пледа матеріал — фланель , що вирізняється м'якістю, шовковистістю, ніжністю та яскравістю барв. Сучасні барвники набагато покращують зовнішній вигляд пледа, не линяють, не блякнуть, водночас абсолютно безпечні.
Зворотний бік пледа — штучне хутро овчина, так само м'який і приємний на дотик. За бажання можна застелити ліжко хутром назовні.
Перед замовленням звертайтеся з нами для уточнення наявності потрібного забарвлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип за складом | Змішаний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 210 см |
| Довжина | 230 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Покривало |
| Тип тканини | Фланель |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 210 см |
| Довжина покривала | 230 см |
- Ціна: 865 ₴






