
Дивандек Велюрове покривало на диван 300х200 см
- В наявності
1 750 ₴
- +380 (67) 419-37-57Viber Менеджер
- +380 (50) 921-70-72Менеджер
Розмір покривала 300 х 200 з торочками.
Матеріал, що використовується: гобелен із велюром.
Паковання: пакет з ручками.
Багато хто з нас любить після трудового дня провести часок-другий біля телевізора, зручно влаштувавшися з чашкою кави в улюбленому кріслі! А ось із цього моменту дорогі господині починають проявляти занепокоєння. Хоч яким би акуратистом ви були, але плям на світлій оббивці м'яких меблів уникнути не вдасться. Наші улюблені та обожнювані чада теж не залишаються байдужими до зручної для ігор і балів меблів. Тому надійними помічниками в таких випадках стануть дивандеки.
Дивандек, що ж це таке? А відповідь прозаїчно проста та криється вже в самій назві. Дивандек — це спеціально створені покривала для диванів і крісел. Їх значення в створенні образу дому важко переоцінити. Багато дизайнерів давно звернули свою увагу на дивандеки для створення стильних інтер'єрів, частої зміни вигляду будинку, який ніколи не набридне.
Покривала для диванів і крісел, крім естетичного значення, відіграють і функціональну роль — захищають м'які меблі від забруднень і потертостей.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 2 см |
| Довжина | 3 см |
| Бахрома | Є |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Покривало |
| Тип тканини | Велюр |
| Ширина покривала | 200 см |
| Довжина покривала | 220 см |
- Ціна: 1 750 ₴




