
влевовправо
Муслінова жата постільна білизна із літньою ковдрою 200*230 см
- Готово до відправки
1 450 ₴/комплект
+380 (67) 419-37-57
ViberМенеджер
- +380 (50) 921-70-72Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Муслінова жата постільна білизна із літньою ковдрою 200*230 см
Ковдра двостороння.
Розмір: Євро 200х230 см
Простирадло: 220х240 см
Наволочки: 50х70 см
Матеріал: бавовна жатка
Ще одна важлива перевага — дуже міцна швидкий і простий догляд, не треба прасувати, навіть після багаторазового прання легко відновлюється і зберігає колір яскравість і м'якість.
Подарункове паковання.
У наявності різні кольори.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Колір | Різні кольори |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | На запах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 1 450 ₴/комплект









