Топ продаж

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характерики пледа євро Vie Nouvelle
Покривало плед овчинка
* Розмір: 210х230
Ткань. Фланель - Вовчене хутро.
Упаковка: Сумка з ручками.
Верхня сторона пледа матеріал - фланель Особливо м’якість, шовковість, ніжність і яскравість кольорів. Сучасні барвники значно поліпшують зовнішній вигляд пледа, не лінують, не вигоряють, при цьому абсолютно безпечні.
Зворотня сторона пледа - штучне хутро - овечка, так само м'яке і приємний на дотик. При бажанні можна застелити ліжко хутром назовні.
Перед тим як замовити, будь-ласка, зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 210 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 230 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Подарункова упаковка | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Машинне прання | Так |
| Тип за складом | Змішаний |
| Тип | Покривало |
| Тип тканини | Фланель |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 210 см |
| Довжина покривала | 230 см |
- Ціна: 865 ₴





