
влевовправо
Постільна білизна старайп-сатин євро, простирадло на гумці
- В наявності
1 100 ₴/комплект
+380 (67) 419-37-57
ViberМенеджер
- +380 (50) 921-70-72Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У наявності неймовірної якості страйп-сатин із напиленням 😍
🔥 Це розкішна постільна білизна преміумкласу
📍Розмір:
Підковдра: 200х230
Простирадло на гумці: 180х200+20 см з кожного боку
Наволочки: 55х80 (2 шт)
Велика колірна гама
Прекрасний подарунок на будь-яке свято 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 100 ₴/комплект









