Подушка ортопедична Memory, подушка Memory з ефектом пам'яті, анатомічна подушка для сну
Мучивтеся від головного болю? Устали от боли в спине? Не можете виспатися?
Рішення є!
Подушка Memory підтримує хребет і шию в анатомічно правильному положенні, розподіляє навантаження між різними групами м'язів, ідеально пристосовується до форми та ваги голови та надає максимальний комфортний і здоровий сон. Після пробудження подушка знову набуває своєї вихідної природної форми.
Основний секрет подушки — це ефект пам'яті, який досягається завдяки застосуванню у виробництві високотехнологічної піни, здатної приймати та зберігати контур вашої шиї. Під час сну ортопедична подушка підтримує правильне положення хребта, сприяє розслабленню м'язів обличчя та шиї, зберігаючи вашу молодість і здоров'я. Завдяки унікальності форми подушки ви не відчуваєте дискомфорту, відчуваючи дивовижне відчуття невагомості.
Подушка Memory — це постійна турбота про Ваше здоров'я й комфорт під час відпочинку. Основний секрет цього продукту — унікальна високоеластична піна "з пам'яттю". А два різних рівні підтримки шиї дадуть Вам змогу вибрати оптимальне для вас положення.
Переваги анатомічної подушки Меморі:
- -Ідеально пристосовується до форми тіла.
- -Забирає болючу напругу.
- -Розподіляє навантаження між різними групами м'язів.
- -Ергономічна підтримка голови та шиї.
- -Зменшує біль у спині, шиї та плечах.
- -Відмінно підходить для сну в різних позиціях: на спині, животі, на боці.
- -Купкова наволочка на замочку — зручно зніметься й легко переться.
- -Підходить для астматиків і алергіків.
- -Після використання, ортопедична подушка завжди приймає свою оригінальну форму. Отже, саме анатомічна піна "з пам'яттю" підтримує вашу голову, шию та хребет у правильному положенні.
- -Зроблена з матеріалу, який "дихає".
Технічні характеристики:
- -Розміри подушки: 60x40x10/7/8 см
- -Матеріал: високоеластична піна (спінений поліестер)
- -Кольор: білий.
- -Вага: 0,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Вага | 700 г |
- Ціна: 650 ₴




