
Тепла велюрова постільна білизна Моніка євро
- В наявності
1 799 ₴/комплект
+380 (67) 419-37-57
ViberМенеджер
- +380 (50) 921-70-72Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велюровий комплект постільної білизни МОНИКА. Це чудовий варіант для подарунка, упакований в об'ємну подарункову сумку.
Теплий, м'який із гладкою блискучою основою, комплект постільної білизни, завжди буде під рукою, коли холодно та хочеться зігрітися й почуватися комфортно.
Яскраві кольори комплекту прикрасять будь-яку спальню й слугуватимуть не тільки постільною білизною, але й чудово підійдуть як покривало, коли не хочеться застелити ліжко. Комплект просто призначений для того, щоб створювати затишок і красу Вашої спальні.
Євро розмір: підковдра 200х230см
Простирадло 230х250 см з рюшами
Наволочки 50х70 см з відстроченим краєм
| Основні | |
|---|---|
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 250 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 1 799 ₴/комплект
