Топ

влевовправо
Тепла велюрова постільна білизна/ тепла дитяча постільна білизна
- В наявності
1 200 ₴/комплект
+380 (67) 419-37-57
ViberМенеджер
- +380 (50) 921-70-72Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплу велюрову постільну білизну
Постільна велюрова білизна зігріє Вас і Вашу сім'ю холодної зимової пори. М'яке та приємне до тіла, воно просто призначене для того, щоб створити затишок і красу Вашої спальні. Також така білизна — це прекрасний подарунок рідним і близьким.
Велюровий комплект постільної білизни.
Суперчутливої якості люкс
Упаковано в сумку на змійці
⠀
Комплект полуторного розміру:
підковдра 150х210 см — 1 шт.
простирадло 180х220 см — 1 шт.,
наволочки на запах 50х70 см — 2 шт. '
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 1 200 ₴/комплект







