Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукані об'ємна постільна білизна кролик 🔥
У комплекті:
* 2 наволочки 50х70 см
* Простирадло велюрове 220х230 см
* Підковдра — плед — покривало 200х230 см (на блискавці)
💎 Як на фото
🔸Підковдра — Покривало можна використовувати як плед, воно дуже м'яке та приємне на дотик, його фактура схожа на шерсті шатшилки або кролика, ворс щільний і пухнастий
🔸 Хутро штучне, тому воно безпечне для двох та алергіків
🔸Підковдра — Покривало двошарове, прошите периметром, зі зворотного боку тканина гладка без декра
🔸 Виріб можна прати в пральній машинці за температури 30 °C, не вимагає прасування.
❌ Після прання ворс не линяє
❗️Вага 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 235 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 2 900 ₴/комплект

